مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته کنکور سراسری

پس از یک سال زحمت و تلاش برای موفقیت و گذراندن آزمون سخت کنکور، زمانی که نتایج اعلام می شود، حالا انتخاب رشته  دانشگاه می تواند مسیر زندگی تان را مشخص کند. یک انتخاب رشته درست می تواند شما را به آنچه می خواهید برساند و انتخاب رشته اشتباه می تواند تمامی زحمات و سختی های یک ساله تان را به باد بدهد و مجبور شوید به خاطر یک اشتباه، برای تحصیل در رشته ای که می خواهید یک سال دیگر از عمر خود را پشت کنکور بگذرانید.

انتخاب رشته کنکور سراسری

از این رو انتخاب رشته درست کنکور سراسری می تواند یکی از تاثیرگذارترین انتخاب های زندگی تان باشد. که می توانید با مشاوره با یک فرد متخصص و مطلع میزان خطا و اشتباه را در آن کاهش داده و مجبور به تکرار مسیر یک ساله خود و ایجاد احساس سرخوردگی و ناامیدی در خود و خانواده تان نشوید.

با توجه به توضیحات داده شده، اهمیت مشاوره در انتخاب رشته کنکور سراسری برای دانش آموزان کاملا واضح است. از این رو در زمان مشخص شده بعد از اعلام نتایج برای انتخاب رشته، بسیاری از دانش آموزان به دنبال مشاوران متخصص برای یک انتخاب رشته موفق هستند.

ویژگی های مشاور کنکور باتجربه

در یک انتخاب رشته درست  بایستی علاقه و استعداد دانش آموز درنظر گرفته شود. زیرا که حتی قبولی در رشته هایی که در جامعه بیشتر تبلیغ می شود، و در دانشگاه های مطرح کشور زمانی که علاقه ای وجود ندارد، تنها باعث می شود عمر شما هدر برود. زیرا نداشتن علاقه حداقلی باعث می شود شما در طول تحصیل دچار فرسودگی روانی گردید. همچنین نداشتن استعداد باعث می شود شما مجبور به تحمل سختی هایی بیش از بقیه گردید که این نیز به مرور در صورت نبودن  علاقه شدید که شما را به تلاش چندبرابری وادارد شما را فرسوده می کند.

یک مشاور باتجربه این موارد را می داند و در مشاوره خود علاقه و استعداد شما را در نظر می گیرد. مشاوران حرفه ای تحت تاثیر تبلیغات و یا جو حاکم بر محیط قرار نمی گیرند و با دیدن واقعیات و بررسی علاقه و استعداد دانش آموزان آن ها را به مسیری که درست است راهنمایی می کنند.

این مشاوران باتجربه ای که دارند کمک می کنند تا خانواده ها نیز از این موارد به درستی آگاه شوند و در یک انتخاب منطقی و درست از فرزندان خود پشتیبانی نمایند. علاوه بر موارد بالا یک مشاور خوب باید بتواند  به درستی کارنامه کنکور شما را تحلیل کرده و شما را از وضعیتتان در کنکور مطلع سازد.

همچنین با توجه به تغیرات هرساله در میزان پذیرش و شرایط دانشگاه ها، مشاوران باید با رشته ها و شرایط پذیرش آن در دانشگاه های مختلف آشنا باشد، تا بتواند به درستی شما را در انتخاب رشته و دانشگاه دلخواهتان راهنمایی نماید.

ما در دپارتمان مشاوره ی بابایی منش با وجود مشاوران حرفه ای و باتجربه خود که سال ها در این حوزه فعال اند، به شما کمک می کنیم تا با انتخاب رشته ای درست و آگاهانه بتوانید بهترین نتیجه را از انتخاب رشته کنکور خود بگیرید. مشاوران ما با اطلاع از به روزترین تغییرات کنکور می توانند شما را از خطاهای ناشی از تغییرات زیاد شرایط  پذیرش حفظ نموده و کمک نمایند نتایج زحمات خود را با قبولی در رشته مورد علاقه تان با خوشحالی بچشید.

شما می توانید با تماس با شماره های موجود در سایت و یا پر کردن فرم درخواست مشاوره در سایت، جهت درخواست مشاوره با مشاوران ما درخواست خود را ثبت نمایید.

به اشتراک بگذارید...

مطالب پیشنهادی

توصیه می شود مطالب مشابه در این دسته بندی را مطالعه فرمایید

اقتصاد یکی از ارکان مهم همه جوامع بشری است.از زمان وجود بشر روی کره زمین اقتصاد نیز در شکل های مختلف در زندگی آنها رواج داشته تا به امروز که یکی از بزرگترین و مهمترین مسائل زندگی بشر بوده است.اگر اقتصاد وجود نداشت روابط میان انسان ها هم شکل نمی گرفت و برخی از افراد […]

ادامه ...

ما نمیتوانیم بگوییم کدام رشته مدیریت بهتر است. همه ی رشته های مدیریت برای انجام امور لازم هستند و نمی توان از چند مورد آنها به عنوان بهترین یا بدترین رشته های مدیریت نام برد. و همه ی رشته های مدیریت بازار کار و آینده شغلی خوبی دارند و هر کسی بنا بر علاقه و […]

ادامه ...

رشته پرستاری یکی از رشته های زیر گروه یک رشته تجربی است. پرستاری از جمله شغل هایی است که سختی فروانی دارد و صبروحوصله ی بسیاری می طلبد.اما همواره این رشته علاقه مندان زیادی دارد و افراد زیادی را به سمت خود می کشاند. پرستاری مانند پزشکی دندان پزشکی طرفداران زیادی دارد وکنکوری هایی که […]

ادامه ...

رشته کاردرمانی از زیرشاخه های پیراپزشکی است که به درمان اختلالات موجود در فیزیک و روان فرد می‌پردازد. متخصص کاردرمانی می‌تواند افرادی که به هر دلیلی به لحاظ فیزیکی آسیب دیده اند را دوباره به روال قبلی زندگی اش برگرداند. رشته کاردرمانی با توجه به تمامی ابعاد یک بیماری و تاثیراتی که بر روی زندگی […]

ادامه ...

رشته علوم کامپیوتر جز زیر گروه های ریاضی فیزیک و فنی است که در حقیقت با ریاضی ارتباط دارد، از این رو که هدف از این رشته  پیاده سازی و بهینه سازی الگوریتم و  بهترین نحوه محاسبه برای حل مسئله در کمترین زمان و با کمترین میزان خطا پیدا شود. یکی از اهداف این رشته […]

ادامه ...